Adres:

Serintepe Mah. Bayazıtlı Bul. No 42/F Onikişubat Kahramanmaraş

Telefon:

0546 979 4600

Etiket başlığı

Kahramanmaraş Beyaz Eşya Servisi, Buzdolabı Servisi, Çamaşır Makinesi Servisi, Bulaşık Makinesi Servisi, Kombi Servisi, Klima Servisi

Etiket arşivi

Klima Servisi Kahramanmaraş

Klima Servisi Kahramanmaraş

Hakkımızda bahsetmek gerekirse Kahramanmaraş merkez ilçe klima servisi, onikişubat klima servisi, dulkadiroğlu klima servisi, Türkoğlu klima servisi ve Garantili hizmet ile çalışan firmamız rakiplerinden üstün olarak anlaşmalı hizmet sağlamaktadır. Kahramanmaraş klima servisi Vrf sistemlerin montajı bakımını tamirini yaparak bakım teklifleriyle üst düzey hizmet sağlıyoruz. Klimalarda Duvar tipi , salon tipi , kaset tipi , kanallı ( kaset tipi ) , Chiller , ısı pompası , Vrf , Vrs , Vrv ve Merkezi sistem olan klimaların Bakımı , Montajı , Tamiri (onarımı), Satış , ikinci el (2.el) Klima Satışı gibi işlemleri yapan firmamız sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sağlamaktadır. Kahramanmaraş Klima Servisi olarak klima tamir işlemi yapan firmamız klima parçalarınıza 1 yıl garanti olanağı sunmaktadır.

Kahramanmaraş Klima ve Kombi servisi olarak günün her saati sizlere klima teknik destek ve klima bakım hizmeti sunmaktayız.

Kahramanmaraş Klima Servisi, Kahramanmaraş Klima bakımı, kombi bakımı kış ayları gelmeden, yani eylül ve ekim aylarında yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Her marka ve model için ya da garanti süresi dolan kombi ve klimalar için tamir işlemleri gerçekleştirmekte olan firmamız, ihtiyaçlarınızı dürüst ve başarılı bir şekilde karşılamaktadır. Klima tamir ve Klima teknik servis hizmetlerinde Kahramanmaraş’ta uzman teknik personellerimizle beraber garantili hizmet sunarken aynı zamanda klima tamiri sürecini de birlikte yönetiyoruz

Call Now ButtonServis Çağır