Adres:

Serintepe Mah. Bayazıtlı Bul. No 42/F Onikişubat Kahramanmaraş

Telefon:

0546 979 4600

Kombi Servisi Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Kombi Servisi

Kombiniz veya kombi sistemlerinizin bir bölümü eğer düzgün şekilde çalışmıyorsa veya hiç çalışmıyorsa Kahramanmaraş Kombi Tamir Servisimiz ile hemen iletişime geçiniz.

Kahramanmaraş’ta en güvenilir kombi tamircisi, kahramanmaraş kombi servisi, uzun yıllardan günümüze kadar kombi arızalarında servis ihtiyaçlarınızı hızlı, garantili ve yerinde çözüm hizmeti sunmaktayız.

Kahramanmaraş’ta Kombi problemleriniz ve kombi onarım taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermemiz, kombi bakım ve kombi tamir işimizi gelişi güzel şekilde acele yaptığımız anlamına gelmemektedir.

Kahramanmaraş’ta Hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli kombi servis ekiplerimiz ile yerinde yapmaktayız.

Kombi Tamiri kahramanmaraş

Kombiler günümüzde Genleşme tankı, hava akış şalteri, baca, ısı sensörleri, eşanjör, pompa, fan motoru, termostat, kontrol panosu, elektronik anakart, gibi birçok parçaların tek tek bir araya gelmesiyle oluşmaktadır.

Bu kadar çeşitli parçalardan oluşmakta olan kombi cihazları kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde arızalar verebilmektedir

Kombiniz arızalandığında size arıza kodları ile size durumu bildirmektedir. Arıza kodları sayesinde kombi arıza sebebini anlayabilirsiniz.

Kahramanmaraş’ta kombi servisi bulunan markalar.

Kahramanmaraş Airfel kombi servisi
Kahramanmaraş Alarko kombi servisi
Kahramanmaraş Baymak kombi servisi
Kahramanmaraş Buderus kombi servisi
Kahramanmaraş Daikin kombi servisi
Kahramanmaraş Demirdöküm kombi servisi
Kahramanmaraş Eca kombi servisi
Kahramanmaraş Ferroli kombi servisi
Kahramanmaraş Maktek kombi servisi
Kahramanmaraş Protherm kombi servisi
Kahramanmaraş Vaillant kombi servisi
Kahramanmaraş Viessmann kombi servisi

Kombi Bakımı

Kombi bakımı nasıl yapılır? Kombi bakımı her sene yapılmalı mı? Kombi bakımı yapılmazsa sorun olur mu?

Kombi bakım ücretleri ne kadar? Kombi bakımı esnasında hangi parçalar kontrol edilir?

Genel Kombi Bakımı

Kahramnanmaraş Kombi bakımı ev, ofis ve işyerlerinde kullanmakta olduğumuız hermetik kombi, bacalı kombi, yoğuşmalı kombilerin incelenerek gerekli olan bakımlarının yapılması ve oluşa bilecek arızaların önceden tespit edilerek arızayı ve masrafı en aza minimum seviyeye indirerek Kombinin ömrünü ve yakış kalitesini maksimum seviyeye çıkarma işlemine kombi bakımı denmektedir

Periyodik kombi bakımı yaptırarak kombilerinizin performansını arttırabilir, kombinizin ömrünü uzatabilir, kombinizde oluşa bilecek arızalanmaları minimum seviyeye çekebilir, kombinizde ısıdan ve yakıt tüketiminden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kombi bakımı ihtiyaçlarınızda kombi cihazlarınıza tam bakım hizmet veriyoruz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılıyor?

Kombinizin yanma verimini arttırmak amacı ile iç tozlarının temizlenmesi.

Kalorifer tesisat sisteminizin dönüş hattında yer alan filtrenin sökülerek temizlenmesi ve kombi bir süre çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması, bu işlem sonunda eğer filtre tekrar pislik ve kir toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde)

Çakmak mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması.

Brülör (yanma odaları) temizliğinin yapılamsı.

Sıcak su kontrolü sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi.

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.

Kombi bakım ekiplerimiz kombi cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz durumunda kombi servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Call Now ButtonServis Çağır